Zespół

Bright Lights Technologies to multidyscyplinarny zespół specjalistów.
Dbamy o to, abyś czuł się komfortowo na każdym etapie kontaktu z nami.

Radosław Zacheja
Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Doświadczony manager, specjalista z zakresu oświetlenia efektowego i systemów multimedialnych. Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz wielu kursów branżowych między innymi w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Niemczech. Jego misją jest multidyscyplinarny rozwój i synergia techniki, sztuki i biznesu. Zarządzał m.in realizacją: zewnętrznej iluminacji efektowej PKiN, scenografii opartej na ekranach LED w Teatrze Muzycznym Roma oraz systemem śledzenia obiektów za pomocą światła w studiu telewizyjnym Telecinco w Madrycie.

Jan Grzesik
Projektant

Projektant oświetlenia i systemów multimedialnych z doświadczeniem nabytym w firmach będących liderami w branży oświetlenia. Ukończył specjalność Technika Świetlna na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Podczas studiów zgłębiał zagadnienia dotyczące iluminacji obiektów tradycyjnych i nowoczesnych, a na specjalistycznych kursach zdobywał wiedzę z zakresu sterowania oświetleniem. Tworzył projekty oświetlenia dla największych sieci księgarń, drogerii oraz sklepów mało- i wielkopowierzchniowych w Polsce.

Bartosz Kownacki
Marketing i PR

Z wykształcenia specjalista od marketingu i budowania wizerunku. Posiada 10 lat doświadczenia zdobytego na szczeblach managerskich w dużych korporacjach. Przez ostatnie 5 lat aktywnie działający w branży oświetlenia. Odpowiada za sukces 3 znaczących marek na rynku estradowym. Kładzie ogromny nacisk na długoterminowe relacje z klientami i partnerami handlowymi.

Anna Przybylska
Kierownik biura

Kierownik biura z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem. Absolwentka dwóch specjalności Techniki Multimedialne oraz Technika Świetlna i Multimedialna na Politechnice Warszawskiej. W swojej karierze zawodowej zdobywała doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami. Stale poszerza wiedzę podczas kursów m.in. z księgowości, oświetlenia czy pierwszej pomocy.
W życiu prywatnym miłośniczka podróży, zwierząt i dobrego kina.

Radosław Zacheja
Prezes Zarządu Więcej

Jan Grzesik
Projektant Więcej

Bartosz Kownacki
Marketing i PR Więcej
Anna Przybylska
Kierownik biura Więcej

DLA KOGO TWORZYMY?

  • Właściciele i zarządcy nieruchomości
  • Deweloperzy
  • Urzędy i instytucje publiczne
  • Instytucje kultury
  • Architekci
  • Projektanci branżowi
  • Instalatorzy
  • Generalni wykonawcy

Human Centric Lighting

Podczas tworzenia pamiętamy, że to człowiek i środowisko są najważniejsi. Projektujemy z troską o niskie zużycie energii i brak zanieczyszczenia atmosfery światłem. Dbamy również o edukację i ciągły rozwój naszego zespołu, patnerów i klientów.

Dystrybucja na terenie Polski

Kontakt

Bright Lights Technologies Sp. z o.o.
Aleja Wilanowska 263,
02-730 Warszawa
NIP: 5213875529
REGON: 384282682
KRS: 0000802203

Konto bankowe
06 1020 1068 0000 1602 0348 2650
info@brightlights.pl
tel. +48 690 024 946