Zespół - Bright Lights

Bright Lights to multidyscyplinarny zespół specjalistów.
Dbamy o to, abyś czuł się komfortowo na każdym etapie kontaktu z nami.

Radosław Zacheja
Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Doświadczony manager, specjalista z zakresu oświetlenia efektowego i systemów multimedialnych. Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz wielu kursów branżowych między innymi w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Niemczech. Jego misją jest multidyscyplinarny rozwój i synergia techniki, sztuki i biznesu. Zarządzał m.in realizacją: zewnętrznej iluminacji efektowej PKiN, scenografii opartej na ekranach LED w Teatrze Muzycznym Roma oraz systemem śledzenia obiektów za pomocą światła w studiu telewizyjnym Telecinco w Madrycie.

Łukasz Włodarczyk
Członek Zarządu

Bankier inwestycyjny z rynkiem nieruchomości związany od 10 lat. Realizował projekty inwestycyjne odpowiadając za planowanie, finansowanie, komercjalizację w oparciu o nieruchomości dochodowe. Współpracował z wieloma instytucjami finansowymi zarówno w zakresie przygotowania procesów kredytowych dla klientów bankowości prywatnej i korporacyjnej, jak również prowadzenia procesów inwestycyjnych w spółkach generujących stałe przepływy.

Robert Tykocki – Crow
Project Manager

Specjalista w dziedzinie zarządzania zaawansowanymi projektami.

Jan Grzesik
Projektant

Projektant oświetlenia i systemów multimedialnych z doświadczeniem nabytym w firmach będących liderami w branży oświetlenia. Ukończył specjalność Technika Świetlna na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Podczas studiów zgłębiał zagadnienia dotyczące iluminacji obiektów tradycyjnych i nowoczesnych, a na specjalistycznych kursach zdobywał wiedzę z zakresu sterowania oświetleniem. Tworzył projekty oświetlenia dla największych sieci księgarń, drogerii oraz sklepów mało- i wielkopowierzchniowych w Polsce.

Bartosz Kownacki
Marketing Manager
Anna Przybylska
Office Manager

Radosław Zacheja
Prezes Zarządu Więcej
Łukasz Włodarczyk
Członek Zarządu Więcej

Robert Tykocki – Crow
Project Manager Więcej
Jan Grzesik
Projektant Więcej

Bartosz Kownacki
Marketing Manager Więcej
Anna Przybylska
Office Manager Więcej

Kontakt

Bright Lights Sp. z o.o.
Grzybowska 5A,
00-132 Warszawa
NIP: 5252738475
REGON: 369441793
KRS: 0000717785

Kapitał zakładowy
400 000 PLN
info@brightlights.pl
tel. +48 690 024 946